V pondělí 22. června jsme s dětmi v Uherčicích a ve středu 24. června ve Velkých Němčicích zakončili školní rok 2025/26 poslední dětskou bohoslužbou. S dětmi jsme poděkovali za uplynulý školní rok a zároveň už také poprosili za ochranu do prázdnin. Všechny děti si vysloužily potlesk za to, že se snažily: nejen ve škole, ale i ve školce.

Na konci mše svaté bylo potřeba ještě vyhodnotit celoroční soutěž ve sbírání samolepek. V Uherčicích se stal vítězem Páťa, na druhém místě se umístil Ondrášek a třetí byla Tamarka. Ale jak už bývá u nás dobrým zvykem: každý, kdo přinesl soutěž, něco vyhrál. A ceny určitě stály za to!

Ve Velkých Němčicích zvítězila Míša, druhý byl Táďa a třetí Adélka.

Hodňáska si v Uherčicích odnesl domů už napořád Tomášek a ve Velkých Němčicích Jůlinka.

Dětem přejeme požehnané a zasloužené prázdniny!