15. srpna 2020 jsme opět vyrazili na tábor do Bedřichova u Lysic. Přihlásilo se celkem 28 dětí pod vedením zkušených vedoucích. Vzhledem k velkému zájmu dětí o tábor jsme letos přijali větší množství dětí s tím, že vedoucí spali venku ve stanech. Díky tomu se mohla navýšit kvóta táborníků. Protože dětí bylo více než obvykle, jelo se tentokrát autobusem. Letos tématem tábora byly Hvězdné války – Star Wars. Táborovou hru tentokrát připravil Milan Smetana, který s ostatními vedoucími – Petrem, Vaškem a Martinem vytvořili skvělý tým. Samozřejmě, že nemůžeme nezmínit skvělou kuchyni pod vedením Milana Mrkvici a Jitky Frankové, kteří jako tradičně připravovali pro děti ty nejlepší speciality.

Počasí nám přálo, takže děti mohly být snad až na jeden den v „terénu.“ Celý týden rychle utekl a už tu byl pátek, tedy den, kdy se vyhodnocuje celý tábor. V soutěži družstev se na čtvrtém místě umístili Mudrci. Bronzovou medaili získali Stínové, stříbro Strážci a vítězi se stali s náskokem pouhých 4 bodů Ochránci. V soutěži jednotlivců obsadil třetí místo Tadeáš Machala, druhé místo získala Anežka Fojtíková a vítězem se stal Vojtěch Homola, který si jako vítěz odnesl kopací míč.

Na závěr nechybělo poděkování vedoucím, kuchyni a P. Petrovi. Bohudíky se nikomu nic nestalo, a už se těšíme na další tábor v roce 2021.