V kapli kláštera sester boromejek ve Městě Albrechticích děkovalo v úterý 23. června devět mužů za dar kněžství, které přijali před padesáti lety. Byli mezi nimi také tři emeritní biskupové – Vojtěch Cikrle, Václav Malý a Josef Kajnek. cirkev.cz
V kapli kláštera sester boromejek ve Městě Albrechticích děkovalo v úterý 23. června devět mužů za dar kněžství, které přijali před padesáti lety. Byli mezi nimi také tři emeritní biskupové – Vojtěch Cikrle, Václav Malý a Josef Kajnek. cirkev.cz